PLAUKELIŲ ŠALINIMAS DIODŲ LAZERIU

ESTESKIN grožio namuose atliekamas plaukelių šalinimas Sapphire Smartepi trijų bangų diodų lazeriu.

Plaukelių šalinimas bei odos atjauninimas – tai terapijos, kurias atliekame lazeriu.

Diodų lazeris tikrai daro stebuklus!

Jau po pirmosios plaukelių šalinimo procedūros pastebėsite, jog plaukeliai apleido jūsų odą, o tie, kurie bandys pasirodyti, atrodys visiškai kitokie tiek spalva, tiek ir plauko tvirtumu.

Procedūra yra visiškai neskausminga, jūs nepatirsite karščio sukeliančio diskomforto, nes lazerio langelis yra sumontuotas aliumininiame korpuse, kuris yra šaldomas ir atšąla net iki -10 laipsnių celsijaus!

Procedūra yra visiškai saugi, kadangi šis lazeris turi net tris skirtingas ilgio bangas, siekiančias net iki 1064nm ilgį, didžiausią energiją jis akumuliuoja giliau nei kito tipo lazeriai ir dėl to nėra jokios galimybės nudeginti odą. Be to, lazeris yra pilnai automatizuotas, jis parenka visus parametrus pats – pagal odos tipą, terapijos zoną, paciento lytį, turi visas apsaugas – niekada neperkais, ir niekada neleis suklysti!

Procedūra efektyvi dėl to, kad šio lazerio energija (šviesa) dievina pigmentą melaniną, kurio gausu plaukeliuose. Šviesa, turėdama ypatingai ilgą spindulį, per plaukelio šerdį pasiekia visus, net ir giliausiai odoje užsimezgusius plaukelių svogūnėlius.

Procedūra yra atliekama labai greitai, nes didelio ploto (15x40mm) lazerio langelis ir nuolat pulsuojanti lazerio šviesa leidžia apdirbti pasirinktas zonas per labai trumpą (kelias dešimtis ar net keletą minučių trunkantį) laiką!

Odos atjauninimas vyksta lazeriui pasitelkus dar ilgesnį – 1064nm spindulį, kurio pagalba yra pasiekiami giliausi odos sluoksniai, kuriuose skatinama naujojo kolageno gamyba. Liftinguojančiais judesiais atliekamos plaukelių šalinimo procedūros eigoje tuo pačiu metu atliekama ir šalčio terapija, po kurios oda tampa stangresnė ir elastingesnė.

Nepamirškite, kad be viso to, jūs norėdami turėti tenkinantį rezultatą, privalote laikytis ir „epiliacinio laikotarpio dietos“:

1. Procedūros metu privalote turėti nepažeistą, nesudirgusią odą. Plaukeliai turi būti pašalinti skustuvu dieną prieš vizitą, o nuo praėjusios bet kokio tipo plaukelių šalinimo procedūros, turi būti praėję bent 4-ios savaitės;

2. Prieš ir po procedūrų, bent 72 valandas privalote nesimaudyti karštose voniose, pirtyse, nesilankyti soliariumuose, nenaudoti tepamos ir ypatingai rūgštinės-aktyvios kosmetikos. Privalu naudoti apsaugines priemones nuo UV spindulių ir tuo pačiu visiškai vengti tiesioginių saulės spindulių;

3. Kad terapijos laikotarpis būtų optimalus ir veiksmingas, privalote suprasti, kad hormoninių vaistų naudojimas, kontraceptiniai vaistai, bei nurodymų, išvardintų aukščiau nesilaikymas, to tikrai negarantuos. Tai tik jūsų kontroliuojamos prevencijos, dėl to turite būti maksimaliai sau sąžiningi!

Procedūra baigta, kada iškris plaukeliai? Turite palaukti, folikulas yra paveiktas, bet vis tiek plaukas dar odoje. Lygios odos savininke tapsite po 10-14 dienų. Jei kils būtinybė, lendančius plaukelius tiesiog pašalinkite skustuvu. Norint visiškai atsikratyti nepageidaujamos augmenijos, reikės mažiausiai 6-8 seansų (viskas priklauso nuo jūsų odos tipo, kraujotakos ypatybių, anksčiau naudotų plaukų šalinimo būdų ir kitų individualių veiksnių, įpročių, naudojamų priemonių, vaistinių preparatų). Tikslesnis procedūrų skaičius-kiekvieno konkretaus kliento atveju, bet dažniausiai tai gali būti tarp 8-12.